Διαιτητές
Μάγειρας Α.
Καμπούρης Β.
Νέγρης Α.

Σε ένα βαρύ γήπεδο και υπό συνεχή βροχή Καθενοί και Ένωση Διρφύων χάρισαν γκολ, θέαμα στον κόσμο που παρά τις καιρικές συνθήκες παρακολούθησε το παιχνίδι και εν τέλει μοιράστηκαν τους βαθμούς.
Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι είχαν μεν την κατοχή οι φιλοξενούμενοι όμως τις ευκαιρίες.Παίζοντας στο όριο του οφσάϊντ κατάφεραν να κάνουν 2-3 πολύ καλές ευκαιρίες και σε μια από αυτές έκαναν το 0-1 με το Βλάχο. Στο 45 έμειναν όμως με 10 μετά από αποβολή του Ψυχογιού έπειτα από πολλούς διαπληκτισμούς μεταξύ παιχτών των δύο ομάδων. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά και ξεκίνησαν ένα ρεσιτάλ χαμένων ευκαιριών με αποκορύφωμα ακυρωθέν γκόλ του Φούρλη από καθαρά καλυπτόμενη θέση. Κόντρα στη ροή του παιχνιδιού με άλλη μια αντεπίθεση η Ένωση έκανε το 0-2 στο 60' με τον Σιαράπη. Από εκεί και πέρα οι γηπεδούχοι αντί να απογοητευτούν σφυροκόπησαν ακόμα περισσότερο τους φιλοξενούμενους. Μείωσαν άμεσα με τον Σταμούλο από κοντά και συνέχισαν να χάνουν ευκαιρίες με κύριους εκφραστές τους Φούρλη και Στρατή. Τελικά ο Στρατής με το 15ο φετινό του γκολ νίκησε στο τετ α τετ τον Τσουτσαίο στο 84' και ισοφάρισε εν μέσω έξαλλων πανηγυρισμών. Οι γηπεδούχοι τα έπαιξαν όλα για όλα για την ολική ανατροπή, μέχρι τη λήξη του αγώνα μέσα από πολλή ένταση και καθυστερήσεις. Στο 94' παραλίγο να γίνει η ανατροπή με σουτ του Καραγιάννη να περνά ελάχιστα άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι του Τσουτσαίου. Καλή η διαιτησία του κ.Μάγειρα, τραγική όμως η παρουσία του βοηθού Νέγρη που ακύρωσε καθαρό γκολ του Φούρλη και γενικότερα έκανε πολλά λάθη. Διακριθέντες για τους φιλοξενούμενους Βλάχος και Τσουτσαίος ενώ για τους γηπεδούχους Στρατής,Τσώκος και Σταμούλος.

Καθενοί: Λιάκος,Τσώκος Β.,Λύρας,Καραγιάννης,Πεπές,Σταμούλος,Ξιφαράς,